Naučte se anglicky s Oxford House

Potřebuješ se rozmluvit, zapracovat na gramatice nebo získat certifikát z angličtiny?

To vše můžeš uskutečnit právě s jazykovou školou Oxford House, která se zaměřuje pouze na výuku angličtiny v Praze. Nabízí velké množství kurzů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Velkou výhodou je především to, že se nemusíš zavázat k výuce na celý semestr, či dokonce celý rok. S Oxford House můžeš studovat i pouhý měsíc, jelikož všechny obecné kurzy angličtiny trvají pouhé 4 týdny. Se studiem angličtiny tak můžeš začít každý měsíc!

K nejoblíbenějším kurzům patří konverzační kurz angličtiny Speak, který probíhá jednou týdně nebo AM training konající se denně v pohodovém čase 10.00-11.30. Všechny kurzy jsou k dispozici v úrovních od začátečníků až po velmi pokročilé. Tady si můžeš udělat nezávazný test pro zjištění úrovně angličtiny.

Intenzivní výuce angličtiny jsou v Oxford House věnovány především ranní a dopolední hodiny, kdy běží výuka až čtyřikrát týdně. Nejintenzivnějším kurzem je Big Package, ve kterém absolvuješ až 170 min angličtiny denně po dobu jednoho měsíce. I při minimálním úsilí, se tedy v tomto kurzu jistě něco naučíš!

Ze speciálních kurzů patří mezi oblíbené kurzy Business English, Job Prep nebo Book Club. Jsou ideální volbou pro zlepšení obchodní konverzace v angličtině, přípravu na pohovor nebo pro rozšíření slovní zásoby.

V poslední době roste počet zaměstnavatelů, kteří vyžadují certifikát jako potvrzení úrovně jazykových znalostí uchazečů. Nejrozšířenějšími certifikáty jsou Cambridge certifikáty prokazující úroveň B2 a C1. Přípravné kurzy k FCE a CAE zkouškám obsahují až 40 lekcí, které studenta připraví na obsah a průběh celé zkoušky. Nejbližší přípravné kurzy začínají již v lednu 2016 a před zapsáním je nutné absolvovat písemný test pro zjištění stávající úrovně angličtiny.

Převážnou část kurzů vyučují rodilí mluvčí angličtiny z celého světa. O lektorech se můžeš dozvědět více zde. Lépe se s nimi poznáš na akcích školy jako je Pub Night, během níž si můžeš dopřát drink ve společnosti svých spolužákyů a lektoryů. Tato akce je organizována každý měsíc.

Atmosféra této jazykové školy je velmi neformální. Od vytvoření rezervace na recepci až po samotnou výuku je s každým studentem jednáno individuálně a vstřícně. To nejlepší na celé nabídce jsou ceny kurzů, které začínají již od 1000 Kč za kurz (16 lekcí) a v případě dražších kurzů si můžeš požádat o rozdělení kurzovného na splátky.

Získej speciální Acentos slevu 10% na jakýkoliv kurz dle vlastního výběru. Stačí když při rezervaci uvedeš heslo „Acentos“. Tuto nabídku lze využít do 29.2.2016

Pokud tě nabídka této jazykovky zaujala a rád by jsi se dozvěděl o nějakém konkrétním kurzu víc informací, napiš jí na email info@oxfordhouse.cz, zavolej na 724999155 nebo se stav osobně v centru Prahy na Národní 25/B.

Napsat komentář