Druhý ročník Hispánského vánočního trhu proběhne v sobotu 13 prosince

hispanske-vanoce-facebook-4V sobotu 13. prosince budete již podruhé moci být svědky události Hispánské Vánoce. Hispánské Vánoce nebo také Navidad Hispana ve španělštině, je označení pro latinskoamerický a španělský trh, kde naleznete výrobky, jídlo a nápoje, pocházející původně z Peru, Argentiny, Kolumbie, Venezuely, Chile, Mexika, Španělska a dalších zemí.

Poprvé se Hispánské Vánoce konaly v roce 2012 a letošní událost bude spojena se zahájením provozu nového Acentos e-shopu, multiobchodu, ve kterém budete moci nalézt širokou škálu produktů ze všech zmíněných oblastí.

Trh se uskuteční na Jungmannově náměstí mezi 14.00 a 22.00 hodinou. Kromě toho, že se návštěvníci budou moci těšit na bohatý kulturní program (brzy upřesníme), bude událost skvělou příležitostí k ochutnávce typických latinomerických a španělských pokrmů a nápojů nebo k nákupu originálních vánočních dárků.

Hispánské Vánoce jsou velkoryse sponzorovány Velvyslanectvím Mexika v Praze a Institutem Cervantes.

Pro více informací, týkajících se kulturního programu, účastníků nebo obecných novinek ohledně trhu, se můžete připojit k naší facebookové události: https://www.facebook.com/events/1529142250658120/

Napsat komentář